top of page

chci podpořit

Chcete podpořit Otevřený Tišnov ve volební kampani? Velmi si toho vážíme. I malá částka nám pomůže se více zviditelnit a prezentovat tak naše vize a naše kandidáty co nejširší veřejnosti. Jen tak se totiž může zvýšit naše šance na úspěch v letošních komunálních volbách.

Každá koruna, kterou nás podpoříte, se objeví na našem transparentním volební účtu, a je tedy možné veřejně sledovat, jak s ní naložíme. Pro přijetí daru do 1000 Kč není třeba uzavírat písemnou smlouvu. Dary přesahující 1000 Kč je možné přijmout pouze na základě písemné darovací smlouvy. Smlouva bude uzavřena s Hnutím Idealisté (IČO: 09233229), se kterým kandidujeme v komunálních volbách jako sdružení nezávislých kandidátů a politického hnutí. Jednotlivci si mohou souhrnný roční dar 1000 Kč a vyšší odečíst od základu pro výpočet daně z příjmu. Pro firmy je minimální částka 2000 Kč za rok. Potvrzení o přijetí daru potřebné pro uplatnění odečtu v daňovém přiznání vám zašleme na vyžádání.
 

Vyplňte, prosím, darovací formulář. Následně vám emailem zašleme pokyny k platbě příspěvku na transparentní účet pro příjem darů. V případě daru na 1000 Kč vám zašleme také předvyplněnou darovací smlouvu a další pokyny.

Děkujeme za podporu!

Podpořit nás můžete také bezplatným umístěním našeho reklamního banneru na vaší nemovitosti (zeď do ulice, plot, balkon apod.). V následujícím formuláři vyplňte, prosím, potřebné rozměry banneru, jeho možné umístění a kontaktní údaj. Banner vyrobíme a doručíme ho k vám, případně zajistíme také jeho instalaci. Děkujeme.

Děkujeme za podporu!

bottom of page